Gürcistan Nakliye,Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

Avrupa ülkelerinden ve Türkiye’den Gürcistan’a hem parsiyel nakliye hem de komple nakliye hizmeti vermekteyiz.

  • Türkiye’de İzmir ve İstanbul depolarımızdan Gürcistan’a parsiyel çıkışı
  • Avrupa ülkelerinden (İtalya, Almanya, İspanya, Bulgaristan vs…) Azerbaycan’a aktarmalı/aktarmasız Parsiyel ve Komple tır nakliye hizmeti
  • İstanbul ve Mersin Limanları üzerinden Denizyolu ve Karayolu kombineli taşımacılık
  • Tüm Avrupa ve Türkiye’den günlük komple araç çıkışları

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Suudi Arabistan, Slovakya, Fransa, Polonya, Almanya,Belçika ,Hollanda, Romanya , İran, Rusya, Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

 1-    Parsiyel Taşıma:

ENNAK Trans Parsiyel taşımacılık hizmeti, ürünü az olan firma ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmelerini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlanabilir. Bu taşıma türünde aynı araçta birden fazla firmanın malzemesi bulunur.
Sevkiyat merkezlerimizin bulunduğu lokasyonlardan sürekli günlük araç çıkışlarımız olduğundan, malzemeler alıcısına en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırılmaktadır.
Firmamız Irak’a parsiyel taşıma da sektöründe ve bölgesinde Pazar lideridir.

 

2-    Komple Taşıma:

Komple taşıma, bir firmanın veya şahsın ürünlerinin/mallarının, adresten-adrese taşınması gereken ve bir aracı doldurabilecek yükün tek bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir.
Ürünler/malzemeler, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre panel-van, kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır.

ENNAK Trans KARGO, müşteri talepleri doğrultusunda mal ve ürünleri Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından yüklemek ve istedikleri noktaya teslimatını gerçekleştirmek suretiyle komple taşıma hizmeti vermektedir.

 

3-    Ekspres Taşıma:

ENNAK Trans  KARGO, malzemelerin 3-4 tonluk panel-van, kamyonet tipi araçlarımız ile gümrüklerde TIR ve kamyon sırasına girmeden, daha kısa sürede teslimat yapılması hizmetini Ekspres taşıma ile gerçekleştiriyor.
Ekspres taşıma ile Irak’ın Kuzey illerine 2-3 günde teslimat, Bağdat’ a 3-4 günde teslimat, Güney illerine 5-6 günde teslimat gerçekleştirilmektedir.

 

4-    Transit Taşıma:

ENNAK Trans Herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra  bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yolcu veya eşya taşımalarını ifade eder.
– Avrupa’dan Irak’a ve Türkiye’ye komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı,
– Avrupa’dan Irak’a Türkiye aktarmalı komple ve parsiyel kombine (denizyolu + karayolu) taşımacılığı,
– Tüm Dünya limanlarından parsiyel ve komple denizyolu taşımacılığı,
– Transit gümrükleme hizmetleri verilmektedir.

Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Kendinden ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sizlere en kaliteli ve güvenilir Suudi Arabistan  nakliyat hizmetini sunan Ennak Transfirması istediğiniz şehir ya da ülkeye istediğiniz yükün taşımacılığını yaparak tam adresine ulaştırır

iran’a nakliyat Tır ve içindeki eşyalarla birlikte CMR sigortası yapılarak malınız olası bir kaza durumunda garanti altına alınır. Eğitimli ve tecrübeli personeller ile birlikte hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.uluslararası nakliye

Kara yolunun yanı sıra Türkiye-İran deniz yolu taşımacılığını sağlayan acenteler arasında elektronik nakliyesi, İran frigo tır taşımacılık, iran ağır nakliyat, tekstil, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, mobilya, demir-çelik, ağır sanayi nakliyat yer alır.

Ennak Trans Gürcistan, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Azarbeycan, Almanya, Rusya, Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57