Türkmenistan  Kara yolu nakliye ,Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Slovakya, Fransa, Polonya, Almanya,Belçika ,Hollanda, Romanya , İran, Rusya, Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Güvenli Türkmenistan  Taşımacılığı

uluslararası frigo nakliye firmaları

uluslararası frigo nakliye firmaları

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Kapsamlı lojistik faaliyetlerini, C2 yetki belgesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği bulunmasının avantajlarını doğru kullanarak sürdüren firmamız tüm taşımalarını CMR sigortası kapsamında güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Azerbaycan ihracat ve ithalat yük taşıma çalışmalarımızı yüksek model çözüm ortaklarının mal ve kiralık araçlarımız ile oluşturduğumuz modern araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz ile kapıdan kapıya servis hizmeti sunmaktayız.

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Türkiye-Türkmenistan hattında uluslararası nakliyat ve lojistik faaliyetlerinde bulunan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan, taşımacılık alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan, Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında bulunan  Türkmenistan Nakliyat, uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ile uluslararası taşımacılık alanındaki faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek devam ettirmektedir. Yirmi yılı aşkın zamandır lojistik sektöründe var olan Türkmenistan Nakliyat, Kara, hava ve demiryolu kuru yük nakliyesi alanında, açık yük ve proje taşımacılığı, acentelik, forwarding, gümrükleme ve depolama hizmetleri sunmaktadır.

uluslararası nakliye şirketi

uluslararası nakliye şirketi

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık İstanbul, Kayseri, Konya, Ankara Adıyaman ve Antalya’daki şube ofislerinde deneyimli personel ve ekipmanları ile hizmet üretmeye devam etmektedir.

Uluslararası Lojistik alanında olabildiğince süratli, güvenilir ve kaliteli taşımacılık standartları çerçevesinde, ayrıca taşımacılıkta aslolan konuların başında gelen zamanında yükleme, zamanında teslimat kurallarına azami riayet ederek, lojistik çözümler üreterek taşıma hizmeti sağlayan ve uluslararası standartlarda bir lojistik şirketi olma vizyonuyla yatırımlarını ve teknolojik alt yapı çalışmalarını sürdüren firmamız Türkmenistan’da yerleşik bulunan acentelikleri ve temsilcilikleri ile bağlantılı olarak yapılanmasını tamamlama yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren Ennak Trans  sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.

Türkiye-Türkmenistan, Slovakya ,FransaÇek Cumhuriyeti,HollandaRomanya İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.Gelişen teknolojiye uyum sağlanarak geliştirilmiş tır ve kamyonlarla taşımacılık hizmetini vermektedir. İran nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Ennak Trans sizlere komple ve parsiyel gemi ve deniz yolu yük taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır. merkez mersinden olmak üzere iran kargolarınızı aksaray, fatihteki depomuzdan teslim almaktayız ayrıca ankara, istanbul, izmir gaziantep, konya. kayseri, bursa, diyarbakır ve değr illerimizden taşımalarımız devam etmektedir, Standart tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir taşımacılığında frigo tırlarla Türk ve İran plakalı araçlarımız taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma esnasında olası hasar oluşması durumunda tırlara CMR sigortası yapılmaktadır. iran’a taşımacılık Parça, komple ve transit taşımacılık düzenli olarak İran’ın Meşhed, Ishafan, Tebriz, Hemedan, Kum, Bazargan, Şiraz, Ahvaz, Abadan, Kirmanşah ve Tahran illerine yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve tırlarımız ile güvenilir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Türkmenistan  Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Kendinden ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sizlere en kaliteli ve güvenilir Türkmenistan  nakliyat hizmetini sunan Ennak Transfirması istediğiniz şehir ya da ülkeye istediğiniz yükün taşımacılığını yaparak tam adresine ulaştırır

iran’a nakliyat Tır ve içindeki eşyalarla birlikte CMR sigortası yapılarak malınız olası bir kaza durumunda garanti altına alınır. Eğitimli ve tecrübeli personeller ile birlikte hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.uluslararası nakliye

Kara yolunun yanı sıra Türkiye-İran deniz yolu taşımacılığını sağlayan acenteler arasında elektronik nakliyesi, İran frigo tır taşımacılık, iran ağır nakliyat, tekstil, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, mobilya, demir-çelik, ağır sanayi nakliyat yer alır.

Ennak Trans Türkmenistan, Azarbeycan, Almanya, Rusya, Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57