Büyük ve modern araç filoları ile tüm Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Dünya çapında, güçlü acentalarımız Macaristan, Slovakya, Polonya, Çek Cum. Bulgaristan, Litvanya, Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, Ukrayna, İsveç ülkelerinde hizmet vermektedir. Tüm Avrupa ülkelerine haftada 5 gün yaptığı düzenli seferlerle kapıdan kapıya ihracat ve ithalat parsiyel kara nakliye hizmeti veren Platform Lojistik, yurt içi ve yurt dışındaki lojistik, ambalajlama, paketleme, pekiştirme hizmetlerini yaygın dağıtım altyapısıyla 7 gün 24 saat sunabilmektedir.

Araçlar yanıcı ve tehlikeli madde taşımacılığına uygun donanım ve donanıma sahip olup, eğitimli sürücü kadrosu ile her türlü kimyasal madde taşımaları sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca frigorifik araç filosu ile ısı kontrollü malzemelerin taşınması hizmeti verilmektedir. Firmamız karayolu servislerinin tamamı kendi öz mal varlığına ait Tırlar ile gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız bizim depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar bizim tarafımızdan uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkânı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkânını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır. Uluslararası nakliye sektöründeki tecrübesini son 12 senesinde ilk günkü heyecan ve amatör ruh ile ama aynı zamanda bu 12 senin getirmiş olduğu tecrübe ve her geçen dönemde büyüyen müşterilerimizin bize kattığı profesyonel hizmet anlayışı ile desteklemektedir. Karayolu birimi olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır.

Yapılanma aşamasında olan uydu yoluyla araç takibi sistemi tamamlandığında araçların ne zaman nerede oldukları çok daha sağlıklı bir biçimde takip edilebilecektir. Araçlarımızın uluslararası karayollarında sorun yaşamaması için periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Standart taşımalara uygun dorseler ve özel malzemelerin taşınması için tasarlanmış büyük kasalı araçlarımızla taşıma konusunda çözüm üreten bir firma olarak, sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyeti esası ile için tüm gayretimizle çalışmakta ve hizmet kalitemizi yükseğe çıkarmak için tüm çabamızı göstermekteyiz. Gruba taşımalarda düzenli ve sağlıklı organize olabilmesi için Regensburg Almanya büro ve deposu ile lojistik hizmetler vermektedir. Gönderici firmalar ile sürekli temas halinde olup malın sipariş şartlarına göre uygun evrak hazırlanması, depo çektirmesi malın yola çıkartılması, varışı ve yukarıda tüm sözü edilen lojistik hizmetlerin her safhasında müşteriyi bilgilendirmesi transit süre garantisi verilmesi hizmetleri arasındadır. Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, Dünya’nın her noktasına ulaşabilme imkânını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en uygun değer zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.

Hizmette Çeşitlilik

▪ Kimyasal madde taşıması,
▪ Uluslararası fuar taşımaları,
▪ Uluslararası evden eve eşya taşıması,
▪ Güçlü acente ağı ile ön çektirme ve son depolama hizmetleri,
▪ Gümrükleme alanında deneyimli bir kadro ile ayrıcalıklı hizmet,
▪ Havayoluyla tüm dünyaya ithalat ve ihracat nakliyesi,
▪ Gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri,
▪ İhracat ve ithalat işlemlerinde lojistik destek servisi,
▪ Mutimde taşıma hizmetleri Treyler + Uçak + Gemi taşımaları,
▪ Proje taşımacılığı, Avrupa`nın her noktasından yatırım malzemeleri, özel uzmanlık gerektiren ağır parça ve komple fabrika taşımaları,
▪ Taşınan tüm ürünlere sigorta güvencelidir. CMR konvansiyonu esaslarına göre nakliye sigortası,
▪ Denizyoluyla tüm dünya limanlarına komple ya da parsiyel konteyner ve konvansiyonel kargo taşımacılığı.