Rusya Taşımacılık ,Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Rusya, Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Rusya Nakliyat Hizmetlerimiz

İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren Ennak Trans  sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.Türkiye-Rusya arası gerek Gürcistan üzeri karayolu ve gerek Zonguldak-Haydarpaşa ve Samsun limanları çıkışlı olarak Ukrayna Odessa limanı ve Rusya limanları üzeri transit geçişli roro ile taşımalar gerçekleştirmekteyiz.Rusya ile Ticari anlaşmalarımız çerçevesinde sınırlı miktarda verilen dozvala(geçiş belgesi) kısa sürede tükense de yabancı plakalı araçlarımızla ayın tamamını kapsayan günlerde yükleme yapıp bekleme olmaksızın sorunsuz bir şekilde geçiş yapmaktayız.Geniş araç filosuna sahip olan firma teknolojiyi yakından takip ederek en gelişmiş, donanımlı modern araçlarla nakliyat işini yapmaktadır. Yaptığı çalışmalarla Rusya nakliyat konusunda öncü olmayı başaran firma herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyat işini yapmaktadır. Haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra komple yüklemelerinize istediğiniz an araç organize edebilmekteyiz. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firmamız malınızın yolculuk esnasında zarar görmesi halinde CMR sigortası yaptırarak zararı karşılamaktadır. Size teminat sağlayan firmamız ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde adrese tam zamanında ulaştırır.

deniz taşımacılığı fiyatları

deniz taşımacılığı fiyatları

Rusya’nın Moskova, Samara, St. Petersburg, Novosibirsk, Volgograd, Omsk, Kazan, Çelyabinsk, Perm ve Ufa şehirlerine giderek yükünüzü verilen adrese ulaştırır. Her hafta düzenli olarak yapılan Rusya nakliyat Türkiye’den birçok şehirden yapılmaktadır. Tesis trafo, askeri ekipman taşımacılığı, loader taşıma, lowbed taşımacılığı hizmeti veren firma yükün özelliklerine göre en uygun aracı seçerek kullanır. Ennak Trans  firması paletli lastikli excavatör nakliyesi, Beko loader silindir iş makinesi taşımacılığı, boş ve dönüş lowbed yükü temini gibi faaliyetler yapmaktadır.Soğuk zincir ürünlerin taşınmasında frigo araçlarımızla taşımalarımızı ürünlerinizi olması gereken minimum sürede adreslerine teslim etmekteyiz.Çok uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti veren firmamız modern

antalya uluslararası nakliye firmaları

antalya uluslararası nakliye firmaları

araçlara sahiptir. Parsiyel olarak Antalya çıkışlı – Rostov on Don Rusya varişli, Tır’da 4 M yer kaplıyacak ve 1500 kgs ağırlıklı navlun fiyatı talep ediyorum  Yükleme yeri: Romanya Isaccea ve Regin  Boşaltma yeri: Bursa İnegöl  Yük: 0-22 ton Ağaç kaplama En uygun navlun teklifi vermeniz konusunda yardımlarınızı rica ederiz. Segezha, Rusya’dan Prishtine, Kosova’ya kraft kagit (Rolle seklinde), 24 ton nakliyesi icin bir tirin fiyati ne kadardir? Her hafta bir tir gelecektir.  detayları belirtilen yükleme için araç durumu bildirmenizi rica ederiz. Yükleme yeri : Mersin Boşaltma yeri : Rusya – Moskova Yaş meyve (ihracat ürünü) +2 / +5  derece Aylık 20 – 30 tır için Navlun ve imkan

tarihleri arasında 5 araçlık – 100 ton  kağıt bobin taşıması yapılacaktır! Aşağıdaki güzergahta,kara nakliyesi navlun ücretini tespit edip, araç temini konusunda yardımlarınızı bekliyoruz?Arhangelsk – Novodvinsk şehri ( Rusya ) – İstanbul  Aşağıda adresi bulunan yer için fiyat teklifi vermenizi rica ederiz. Komple tır fiyat teklifi olacak Kırşehir –  Krasnodar  rusya

Ufa/Rusya arası 1 adet 13,60 dorseye istinaden 200 adet süt sağma makinesi nakliyesi ile ilgili fiyat talebimiz olacak. Yükleme full olacaktır, parsiyel değil. Yük ağırlığı yaklaşık 11 tondur. Ürünün GTIP no: 843410.  Makine ile ilgili resim ve katalog ektedir.  Sizden ayrıca Rusya’ da alıcıya ait gümrüklemenin yapılabilir olmasına istinaden hem gümrüklü hem de sadece nakliye olarak fiyatlandırmanızı istiyorum. Yükleme anında araç buraya yani MustafaKemalPaşa’ ya gelecek, yükleme burada yapılacak, ya Bursa’ da yada İstanbul’ da gümrüklememizi yaptırıp araç Ufa’ ya gidecek. Ödemeyi biz yapacağız.

 

Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57Duplicate This

Rusya Komple ve Parsiyel Nakliye

Ennak Trans Rusya, Fransa, Almanya’ya her hafta belirli günlerde parça grupaj,Rusya,  almanya parsiyel nakliye taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Almanya’ya uzman nakliyeci personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

uluslararası nakliye ücretleri

uluslararası nakliye ücretleri

Ennak Trans Rusya, Fransa , Almanya’ya lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş Ennak Trans  müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. Almanya’ya nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Almanya ağır nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Ennak Trans Hizmete sunacığımız araçlarımız Rusya, Almanya ve tüm bölgelerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.
Almanya parsiyel nakliye konusunda bir telefon kadar yakın standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi tır CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır. almanya firigo nakliye firmaları arasında öncü olan şirketimiz yüklerinizi yeni teknoloji tırlar ile güvenle taşımaktadır.

Ennak Trans Rusya, Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

 

uluslararası nakliye firmaları istanbul

uluslararası nakliye firmaları istanbul

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57