SIRBİSTAN Kara yolu nakliye ,Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız günden günümüze kadar uzanan süreçte uluslararası alanda oldukça geliştirdiğimiz faaliyet alanlarımıza SIRBİSTAN nakliye çalışmalarını da ekleyerek Türkiye ile Makedonya arasında devam etmekte olan ticarete bağlı olarak ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Uluslararası nakliye alanında uzun soluklu çalışmalarımızdan kaynaklı olarak son derece önemli tecrübelere sahip bulunan firmamız  Ennak Trans , SIRBİSTAN,Makedonya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel yük nakliyesi, konteyner taşımacılığı, gabari dışı ağrı nakliyat ve frigo tır nakliyesi gibi bir çok kolda lojistik çalışmaları yapmakta, araç filosunda bulunan her türlü yükü taşıma kapasitesi ve özelliğine sahip yüksek modelli tırları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını vazgeçilmez prensipleri arasında öncelikli sırada tutan kuruluşumuz içinde bulunduğu taşımacılık sektörünün gereksinimleri ve olmazsa olmaz kurallarının farkındalığı ile çalışmalar yapmakta, hizmette kaliteyi ve çalışmada disiplin ve ciddiyeti asla geri planda bırakmamaktadır. Yapmakta olduğumuz özverili çalışmalarımız neticesinde Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir konumda bulunuyor, çalışmalarımızın kalitesinden dolayı müşterilerimizden sürekli olarak takdir ve teşekkür bildirimleri alıyoruz. Sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz, CMR sigortamız, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeliğimiz ve yüksek modelli öz mal ve kiralık araçlarımızla hizmet vermekte olduğumuz nakliye sektöründe yapmış olduğumuz taşıma çalışmalarımızı deneyimli personellerimiz ile sürdürmekte, taşıdığımız yüklerin hassasiyet derecelerinin farkında olarak son derece dikkatli ve titiz çalışmalar yapmaktayız. Makedonya nakliye çalışmalarımızın yanı sıra gümrükleme, depolama ve acentelik hizmetlerimizde mevcut olup, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra Makedonya da acentelik ve spedisyon hizmetleri de verebilmekteyiz. Yeni gelişmekte olan ülkeler arasında bulunan Makedonya da yatırım yapmakta olan Türk firmaları ve girişimcilerimiz ile istişare ve işbirliğimiz çerçevesinde bir çok proje işin nakliye safhasını firmamız  Ennak Trans  gerçekleştirmekte olduğundan sektöre oldukça hakim bulunuyor, gelişen süre zarfında ortaya çıkan yeni proje işlerde aranan ve tercih edilen sayılı nakliye kuruluşu arasında yer alıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı lojistik faaliyetlerinde bulunan şirketimiz sektörde mücadele eden kurumsal kimlikli nadir kuruluşlar arasından biri olmamızın gururunu yaşıyoruz.

Hem tırı hem de içindeki malınızı CMR sigortası yaptırarak garanti altına alan firma olası kaza esnasında oluşan maddi zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Kendi standartlarından taviz vermeden çalışan firma Özbekistan nakliye konusunda oldukça başarılıdır. Müşteri odaklı olarak çalışan ekip müşterinin isteklerini göz önünde bulundurur. Diğer parsiyel nakliye yapan firmalara göre frigo nakliyesinde öncü olan  Ennak Trans  firması çok uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özbekistan’ın birçok şehrine ithalat ve ihracat ürünlerinin taşınmasına yardımcı olan firma deneyimli kişilerle çalışmaktadır. Ağır nakliyat konusunda da sizlere yardımcı olan firma Semerkant, Buhara, Andican gibi farklı şehirlere her hafta taşımacılık yaparak malınızı verdiğiniz adrese teslim etmektedir.

Türkiye – SIRBİSTAN,Makedonya seferlerini yaptığımız iller:
Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Antalya, Aydın, Kocaeli, Çorlu, Kastamonu.

ENNAK Trans Uluslararası  Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında İtalya, Slovakya, Fransa, Polonya, Almanya,Belçika ,Hollanda, Romanya , İran, Rusya, Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

SIRBİSTAN Nakliye Hizmetlerimiz

SIRBİSTAN,İtalya Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya’yla kara sınırı vardır. İtalya, da başlıca şehirler bari,Napoli,trieste,roma,Cenova,Milano,Torino,trento,Venedik gibi şehirleri vardır.

İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren Ennak Trans  sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.

Türkiye-SIRBİSTAN,İtalya , Avusturya, Slovakya FransaÇek Cumhuriyeti,HollandaRomanya İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.Gelişen teknolojiye uyum sağlanarak geliştirilmiş tır ve kamyonlarla taşımacılık hizmetini vermektedir. İran nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Ennak Trans sizlere komple ve parsiyel gemi ve deniz yolu yük taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır. merkez mersinden olmak üzere iran kargolarınızı aksaray, fatihteki depomuzdan teslim almaktayız ayrıca ankara, istanbul, izmir gaziantep, konya. kayseri, bursa, diyarbakır ve değr illerimizden taşımalarımız devam etmektedir, Standart tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir taşımacılığında frigo tırlarla Türk ve İran plakalı araçlarımız taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma esnasında olası hasar oluşması durumunda tırlara CMR sigortası yapılmaktadır. iran’a taşımacılık Parça, komple ve transit taşımacılık düzenli olarak İran’ın Meşhed, Ishafan, Tebriz, Hemedan, Kum, Bazargan, Şiraz, Ahvaz, Abadan, Kirmanşah ve Tahran illerine yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve tırlarımız ile güvenilir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

SIRBİSTAN 0 Nakliyat Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Kendinden ödün vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile sizlere en kaliteli ve güvenilir İran nakliyat hizmetini sunan Ennak Transfirması istediğiniz şehir ya da ülkeye istediğiniz yükün taşımacılığını yaparak tam adresine ulaştırır

iran’a nakliyat Tır ve içindeki eşyalarla birlikte CMR sigortası yapılarak malınız olası bir kaza durumunda garanti altına alınır. Eğitimli ve tecrübeli personeller ile birlikte hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kara yolunun yanı sıra Türkiye-İran deniz yolu taşımacılığını sağlayan acenteler arasında elektronik nakliyesi, İran frigo tır taşımacılık, iran ağır nakliyat, tekstil, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, mobilya, demir-çelik, ağır sanayi nakliyat yer alır.

Ennak Trans SIRBİSTANAvusturya Almanya, Rusya, Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Türkiye Cumhuriyetleri Rusya ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat işlemlerinizi eğitimli deneyimli ve tecrübeli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

uluslararası nakliye firmaları istanbul

uluslararası nakliye firmaları istanbul

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57