• Karayolu Taşımacılığı

  Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

 • Öncelikle bayilerden, pazarlama ya da ilgili departmanlardan yapılacak olan ihracat ya da ithalat işlemi için ilgili deparmandan araç talebinde bulunulur. O andaki araç durumları göz önüne alınarak olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapılır.İhracat işlemi için; eğer onay gelirse yükün konsolide ya da parsiyel olma durumuna bakılarak araç planlaması yapılır. Bu planlamadan sonra navlun tutarı farklı ölçüler (lademetre, metreküp) üzerinden hesaplanır. Konselide bir gönderi oluşturulacaksa mallar fiziki niteliklerine göre değerlendirilerek ara taşıma yapılır ve belli bir yerde toplanır, ya da alınan sipariş komple bir yükleme ise araç yükleme yapılacak olan adrese yönlendirilir. Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan araca yükleme yapıldığında yük bilgileri ve boşaltma talimatı gibi bilgiler gümrük departmanına iletilir. Ve yine bura da malın cinsine göre olması gereken gümrük işlemleri yapıldıktan sonra araç yola çıkarılır.
  uluslararası nakliye ücretleri

  uluslararası nakliye ücretleri

  Bu andan itibaren yola çıkan aracın takibine başlanır. Sınır geçişleri gümrük kapıları, boşaltma noktaları gibi kritik yerler de sürücü ile irtibata geçilir ve olası sıkıntılar giderilmeye çalışılır. Sürücü elinde ki boşaltma talimatına göre ilgili adreslere ve o adreslere ait malların kontrolünün yapılacağı gümrük noktalarına gider ve mal teslimatı bu şekilde tamamlanır.
  Araç boşaldıktan sonra  gelen ithalat taleplerine göre tekrar yükleme yapmak üzere farklı adres ya da adreslere yönlendirilerek bu sefer de ithalat başlatılır.  Yine malın toplanması ve ilgili yerler de gümrük işlemi tamamlandıktan sonra araç yeniden Türkiye’ye doğru harekete geçer.

 • ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir. Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

  • antalya uluslararası nakliye firmaları

   antalya uluslararası nakliye firmaları

   Komple İhracat-İthalat Karayolu Taşıma Hizmeti,

  • Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57
  • Parsiyel ve Komple kara yolu taşıma hizmeti
  • Gümrüklü Kara Yolu Taşıma Hizmeti
  • Tüm Avrupa’ya sevkiyat Hizmeti
  • Gabari dışı taşıma seçenekleri
  • Ağır Nakliye Taşımacılık Hizmeti
  • Güvenli ve zamanında teslimat hizmeti
  • Deneyimli ve uzman kadro hizmeti
  • Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü
  • Size özel müşteri hizmetleri temsilcisi
 • Karayolu Taşımacılığında Alternatifler

  Avrupa ile aramızda gerçekleşen taşıma işlemlerinde kullanılan tek mod kara yolu değildir. Bazı noktalara ulaşımda Ro-Ro da kullanılır. Kısacası semi trailer ın ya da Çekici nin birlikte ya da sadece trailerın gemiye bindirilerek Türkiye deki bazı limanlardan (Pendik, Çeşme,ambarlı) Avrupa’da ki limanlara (Trieste ve Toulon) taşıması olarak tanımlayabilecğimiz bu sistemde aslolan zamandan ve yakıttan tasarruf sağlamaktır.

  Genel olarak;

  Sadece kara yolu taşıması; Romanya, Bulgaristan; Bosna Hersek, Hırvatistan; Slovenya, Yugoslavya, ve Azerbeycan hatlarında,
  Toulon – Kara:İspanya, Portekiz, Fransa hattında,

  uluslararası nakliye firmaları listesi

  uluslararası nakliye firmaları listesi

  Trieste – Kara:Almanya, İsviçre, İngiltere; Norveç, İsveç, Çek cumhuriyeti, Polonya, Belçika, ve geri kalan diğer Avrupa ülkelerinde yapılır.

  Bu durum illa ki böyle olmak durumunda değildir.  Türkiye’den çıkan bir araç direk İngiltere’ye gidebileceği gibi Ambarlı Toulon gemisiyle  Deniz yoluyla Fransa’ya oradan da kara taşımasıyla hedefine varabilir. Ayrıca Konteyner taşımacılığı yaparak da operasyonumuzu gerçekleştirebiliriz.

Ennak Trans  dünya genelinde güçlü acente ağı, deneyimli uzman kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile Karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmetler ve düşük maliyetler sunmaktadır.

Avrupa ve İskandinav ülkeleri başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetleri, Balkan ülkeleri, Ortadoğu ve Arap ülkelerine Komple ve parsiyel taşımalar gerçekleştirmektedir. Ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için güçlü bir alt yapı sağlanmıştır.uluslararası nakliye

Karayolu taşımalarını Üretim alanından, teslim noktasına kadar Ennak Trans  güvencesi ile hızlandırın…

 • Ennak Trans Uluslararası Taşımacılık hakkında detaylı bilgi ve Acentalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.
   

  34580 Bahçelievler / Hürriyet / İstanbul / TÜRKİYE

   

  +90 850 304 12 57

uluslararası nakliyat firmaları,ares uluslararası nakliyat iletişim,uluslararası taşımacılık fiyatları,gökbora uluslararası nakliyat,uluslararası nakliyat ankara,murat uluslararası nakliyat,uluslararası taşımacılık nedir,agl uluslararası nakliyat,

 

uluslararası nakliyat firmaları,uluslararası nakliyat firmaları istanbul,uluslararası tır firmaları,uluslararası lojistik firmaları istanbul,

uluslararası nakliye firmaları iş ilanları,tır şirketleri isimleri,lojistik firmaları rehberi,

yurtdışı nakliye fiyatları,avrupaya çalışan tır firmaları,

uluslararası lojistik ne iş yapar,

uluslararası lojistik nedir,

uluslararası lojistik ve taşımacılık,

uluslararası lojistik puanları,

uluslararası lojistik yönetimi,