ULUSLARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre AB standartlarında Komple ve Parsiyel (Grupaj) uluslararası karayolu nakliye hizmeti sunmaktadır.

KOMPLE KARAYOLU TAŞIMACILIĞI (FTL) Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık , karayolu taşımacılık çözümlerinde, güçlü filosu ile ithalat ve ihracatta  hizmet sunmaktadır. Avrupa’nın tamamı için tüm komple yüklemelerinizde hızlı, güvenilir servis sağlamaktadır.

PARSIYEL KARAYOLU TAŞIMACILIĞI (LTL) Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

Geniş hizmet ve acenta ağı sayesinde, tüm Avrupa´ya hızlı ve güvenilir teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Aşağı HLC Türkiye ofislerinin Parsiyel ihracat ve ithalat çıkış günleri ve teslimat süreleri bulunmaktadır.

ENNAK Trans Uluslararası Taşımacılık Ocak 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Avrupa ve Balkan ülkeleri , Avrasya ile Ortadoğu  ülkelerine karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir. Çağrı  Hattı +90 (850) 304 12 57

Ennak Trans  dünya genelinde güçlü acente ağı, deneyimli uzman kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile Karayolu taşımacılığında müşterilerine güvenilir hizmetler ve düşük maliyetler sunmaktadır.

Avrupa ve İskandinav ülkeleri başta olmak üzere, Türkiye Cumhuriyetleri, Balkan ülkeleri, Ortadoğu ve Arap ülkelerine Komple ve parsiyel taşımalar gerçekleştirmektedir. Ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için güçlü bir alt yapı sağlanmıştır.

Karayolu taşımalarını Üretim alanından, teslim noktasına kadar Ennak Trans  güvencesi ile hızlandırın…

 • Komple İhracat-İthalat Karayolu Taşıma Hizmeti
 • Parsiyel ve Komple kara yolu taşıma hizmeti
 • Gümrüklü Kara Yolu Taşıma Hizmeti
 • Tüm Avrupa’ya sevkiyat Hizmeti
 • Gabari dışı taşıma seçenekleri
 • Ağır Nakliye Taşımacılık Hizmeti
 • Güvenli ve zamanında teslimat hizmeti
 • Deneyimli ve uzman kadro hizmeti
 • Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü
 • Size özel müşteri hizmetleri temsilcisi
  Ennak Trans Uluslararası Taşımacılık hakkında detaylı bilgi ve Acentalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.
   

  34580 Bahçelievler / Hürriyet / İstanbul / TÜRKİYE

 

 

uluslararası nakliyat firmaları,ares uluslararası nakliyat iletişim,uluslararası taşımacılık fiyatları,gökbora uluslararası nakliyat,uluslararası nakliyat ankara,murat uluslararası nakliyat,uluslararası taşımacılık nedir,agl uluslararası nakliyat,

uluslararası nakliyat firmaları,uluslararası nakliyat firmaları istanbul,uluslararası tır firmaları,uluslararası lojistik firmaları istanbul,

uluslararası nakliye firmaları iş ilanları,tır şirketleri isimleri,lojistik firmaları rehberi,

yurtdışı nakliye fiyatları,avrupaya çalışan tır firmaları,